przejdź do treści
UE
dnia 13.03.2018 roku

"MIŁOSZ" wśród laureatów Dnia Przedsiębiorczości

9 marca 2018 roku w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Przedsiębiorczości podsumowująca 14. edycję Dnia Przedsiębiorczości organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydenta RP Andrzej Duda.

 

Na uroczystość przybyła Pani Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej, która jako gość honorowy podkreśliła, że  Dzień Przedsiębiorczości  jest modelowym rozwiązaniem, pokazującym jak powiązać naukę w szkole z praktycznym doświadczeniem.

W 2017 rokuDniu Przedsiębiorczości uczestniczyło prawie 36 tysięcy uczniów z 630 szkół oraz 36 tysięcy wolontariuszy z ponad 12 tysięcy firm i instytucji. We wszystkich edycjach programu wzięło udział 553 885 uczniów.

Komitet Honorowy Dnia Przedsiębiorczości wyłonił 23 laureatów.

 

W kategorii Najaktywniejsze Szkoły w „ Dniu Przedsiębiorczości 2017" tytuł laureata został przyznany Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.

 

Na Gali Szkołę reprezentowali uczniowie Alesandra Załoga i Patryk Urbanowicz pod opieką pani Marty Zemełka - szkolnego koordynatora.

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach składa serdeczne podziękowania zakładom, instytucjom i urzędom, które gościły naszych uczniów podczas „Dnia Przedsiębiorczości 2017".

 

To dzięki Państwa pomocy i wyrozumiałości młodzież z ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach mogła uczestniczyć w „ Dniu Przedsiębiorczości", podczas którego miała okazję zweryfikować informacje o pracy na wymarzonym stanowisku. Uczniowie zdobyli również wiedzę o tym, jakich kompetencji i wiadomości oczekuje się od kandydatów do pracy w danym zawodzie.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA