przejdź do treści
UE
dnia 19.03.2018 roku

I miejsce uczniów z MOS w Waniorowie w Mistrzostwach Szkół i Ośrodków Specjalnych w Halowej Piłce Nożnej

Dnia 14 marca w Hali Miejskiej OSiR przy ulicy Pierwszej Brygady w Stargardzie, odbyły się Mistrzostwa Województwa chłopców w piłce nożnej 5-osobowej Szkół i Ośrodków Specjalnych. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Specjalnych im. Juliana Tuwima  w Stargardzie. 

 

W zawodach wzięło udział  6  szkół i ośrodków z województwa zachodniopomorskiego. System rozgrywek odbył się na zasadzie ”każdy z każdym”.

 

Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy z MOS w Waniorowie, którzy zajęli  I miejsce i jako jedyna drużyna w turnieju została niepokonana wygrywając cztery i remisując jeden mecz. Uczniowie z Waniorowa w pierwszym meczu  zmierzyli się z drużyną ze Sławna wygrywając 2:0 , następnie zremisowali z zawodnikami z Pyrzyc 1:1, kolejny mecz to kolejne zwycięstwo tym razem z Chojną 4:0, a następnie wygrana po  bardzo emocjonującym meczu z drużyną z Suliszewa 3:2.

 

Na koniec uczniowie z Waniorowa spotkali się z gospodarzami  turnieju, którzy także nie mieli żadnej  porażki.  Po zaciętym  i bardzo wyrównanym spotkaniu  uczniowie z Waniorowa wygrali 1:0 strzelając bramkę w ostatniej minucie meczu a bohaterem spotkania okazał się Marcin Hedrych, który pięknym strzałem dał zwycięstwo drużynie.  Nagrodę specjalną dla najlepszego bramkarza turnieju zdobył Patryk Kwiatkowski natomiast nagrodę dla najmłodszego zawodnika otrzymał Grzegorz Grymbski.

 

Uczniowie, którzy wchodzili w skład drużyny: Marcin Hedrych, Jakub Łuczak, Marcel Płocharski, Patryk Kwiatkowski, Dawid Szaryk, Grzegorz Grymbski oraz Patryk Zając.

 

 

Wszystkim uczniom gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów. powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA