przejdź do treści
UE
dnia 20.03.2018 roku

VIII edycja Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach

15 marca 2018 roku w Izbie Administracji Skarbowej w Szczecinie odbył się finał VIII Edycji Konkursu Wiedzy o Podatkach, który został zorganizowany przez Zachodniopomorską Krajową Izbę Doradców Podatkowych w Szczecinie pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Myślą przewodnią tegorocznej edycji konkursu była "Swoboda działalności gospodarczej".

 

Tematyka obejmowała również wiedzę z podatków, doradztwa podatkowego i zasad etyki zawodowej. 

 

Ww. konkurs przebiegał w dwóch etapach. Pierwszy z nich polegał na napisaniu pracy pisemnej o tematyce podatkowej na jeden 

z wybranych tematów. Spośród autorów nadesłanych prac do finału zakwalifikowano 29 osób. Finał wojewódzki Konkursu składał się z części pisemnej, w której wzięło udział 27 osób oraz ustnej, do której zakwalifikowało się 21 osób.

 

I miejsce zajął Dariusz Pyzia – uczeń klasy III Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.

 

Wszyscy wyłonieni laureaci Konkursu zostali zakwalifikowani do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Finale Konkursu Wiedzy o Podatkach, który odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

 

Ucznia do konkursu przygotowywała Pani mgr Krystyna Gródecka.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA