przejdź do treści
UE
dnia 21.03.2018 roku

Drużyna uczniów "Miłosza" najlepsza w województwie w półfinale Olimpiady o ubezpieczeniach społecznych

16  marca 2018 r. w Oddziale ZUS w Szczecinie miał miejsce półfinał Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Olimpiada organizowana przez ZUS. Projekt objęty jest honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

Do Olimpiady przystąpiło w tym roku 30 tys. uczniów z całej Polski. Wyłoniono 321 szkół, które były reprezentowane w swoich województwach przez trzyosobowe zespoły. W województwie zachodniopomorskim podjęło rywalizację 20 szkół. Nasz zespół w składzie: Sandra Kleczkowska, Beata Jackowiak, Grzegorz Hryszkiewicz  pokonał wszystkie szkoły w województwie i zajął I miejsce.

 

W finale Olimpiady, który odbędzie się w Warszawie 25 kwietnia br.,  województwo zachodniopomorskie będzie reprezentowane przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.

 

Gratulujemy uczniom. Życzymy powodzenia i kolejnych sukcesów.

 

Uczniów przygotowała Pani Barbara Podgórska.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA