przejdź do treści
UE
dnia 14.05.2018 roku

Finał Olimpiady Wiedzy o ZUS

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach uczestniczyli w finale Olimpiady Wiedzy o ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

 

 W Warszawie, 26 kwietnia 2018 r., zespół uczniów z ZSP. im. Czesława Miłosza w Gryficach, stanął do rywalizacji z najlepszymi drużynami z 15 województw oraz dodatkowo dwoma drużynami wybranymi przez Komitet Olimpiady za najwyższe wyniki. W tegorocznej Olimpiadzie wzięło udział ponad 30 tysięcy uczniów z 912 szkół z całej Polski. Finał olimpiady przebiegał w trzech turach. W każdej turze drużyny odpowiadały na 10 pytań wielokrotnego wyboru. Wygrywały te drużyny, które odpowiadały prawidłowo na pytania i w najkrótszym czasie.

 

Po pierwszej rundzie odpadło 10 zespołów. Drużyna ZSP im. Czesława Miłosza w składzie: Sandra Kleczkowska, Beata Jackowiak oraz Grzegorz Hryszkiewicz, była wśród ośmiu najlepszych drużyn w Polsce! Zabrakło trochę czasu, aby powalczyć o podium. Finaliści otrzymali przyrzeczenia indeksów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

 

Gratulujemy uczniom, życzymy dalszych sukcesów. Opiekunowi drużyny Barbarze Podgórskiej składamy podziękowania za przygotowanie uczniów do Olimpiady.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA