przejdź do treści
UE
dnia 01.06.2018 roku

"MIŁOSZ" na Morzu

Dnia 24.05.2018 r.  już po raz szósty uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach zmagali się  w Finale Ogólnopolskiego  Konkursu  Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na morzu”.

 

Celem konkursu  jest rozwijanie i pogłębianie wiedzy z zakresu edukacji morskiej oraz Pomorza Zachodniego. „Miłosza” reprezentowali uczniowie klas drugich i trzecich z Technikum Ekonomicznego w zawodzie technik obsługi turystycznej.

 

W wyniku  zmagań reprezentacja  szkoły: Klaudia Nowak (II TOT) i Sebastian Frączek (III TOT) zajęła zespołowo VI miejsce  na szczeblu ogólnopolskim  w kategorii „Wiedza o Pomorzu Zachodnim”. Uczniowie otrzymali puchar, indywidualne dyplomy uznania, a także dyplom dla szkoły.

 

Uczennice Martyna Gadomska (II TOT) i Natalia Grajek (II TOT) kategorii„Wiedza o morzu” otrzymały dyplomy uznania za udział w finałowych zmaganiach i szlachetną rywalizację.

 

Dodatkową, atrakcją zorganizowaną dla wszystkich finalistów była wycieczka autokarowa z przewodnikiem po Szczecinie, w czasie której uczniowie mogli podziwiać najważniejsze zabytki i  atrakcje turystyczne Szczecina.

Opiekunami uczniów były Pani Anna Cicha i Teresa Wyrwińska-Kowalska.

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesu.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA