przejdź do treści
UE
dnia 29.10.2018 roku

Miłosz w Warszawie

Uczniowie Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach, w dniach 19-20 października 2018r., uczestniczyli w wyjeździe zawodoznawczym do Warszawy  zorganizowanym w ramach projektu Nowe kwalifikacje i umiejętności – gwarancją sukcesu edukacji w Powiecie Gryfickim.


Pobyt w Warszawie rozpoczęli  od wizyty na Giełdzie Papierów Wartościowych. Giełda to instytucja publiczna mająca na celu zapewnienie możliwości obrotu giełdowego papierami wartościowymi takimi jak akcje, obligacje oraz niebędącymi papierami wartościowymi instrumentami finansowymi  dopuszczonymi do obrotu giełdowego.

 

Drugiego dnia wyjazdu uczniowie wzięli udział w zajęciach organizowanych przez  Centrum Pieniądza im. Sławomira Skrzypka. Tematem zajęć była historia bankowości i zasady działania różnych typów banków. Wiele uwagi  poświęcono roli i zadaniom banku centralnego.

 

Dodatkową atrakcją było zwiedzanie z przewodnikiem bardziej i mniej znanych zakątków Warszawy.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA