przejdź do treści
UE
dnia 07.05.2019 roku

Dariusz Pyzia z "Miłosza" znowu najlepszy w Polsce!

12 kwietnia 2019 r. na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbył się IX Ogólnopolski Finał Konkursu Wiedzy o Podatkach, organizowany przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty oraz Ministerstwa Finansów.

 

Konkurs ten został wpisany na listę konkursów ogólnopolskich oraz międzynarodowych.

 

W Komisji Egzaminacyjnej oraz Komitecie Organizacyjnym zasiedli nie tylko przedstawiciele Śląskiego Oddziału KIDP, ale również przedstawiciele Regionalnych Oddziałów KIDP oraz Krajowej Rady Doradców Podatkowych.

 

W Ogólnopolskim Finale Konkursu Wiedzy o Podatkach wzięło udział 49 uczniów z 10 regionów Polski: z Łódzkiego, Wielkopolskiego, Lubuskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Dolnośląskiego, Podlaskiego, Zachodniopomorskiego, Podkarpackiego, Śląskiego oraz Pomorskiego.

Tematem przewodnim Konkursu był „Podatek dochodowy od osób fizycznych”, natomiast pytania dotyczyły również tematyki wszystkich podatków oraz Ustawy o doradztwie podatkowym wraz z rozporządzeniami.

 

I miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Podatkach zajął Dariusz Pyzia – uczeń Technikum Ekonomicznego w ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach.

 

Ucznia do konkursu przygotowywała Krystyna Gródecka.

Gratulujemy!powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA