przejdź do treści
UE
dnia 07.05.2019 roku

W jubileuszowej edycji Konkursu Filmowego – zwyciężył "Miłosz"

Dominika Bednarek i Dawid Witek,  uczniowie ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach, zostali laureatami X jubileuszowej edycji konkursu filmowego „Mój zawód – moja pasja”.

 

Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół Łączności w Szczecinie, pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Telewizji Polskiej Oddział w Szczecinie. Gala wręczenia nagród odbyła się 25 kwietnia 2019 r. w Szczecinie.

Spośród 14 nadesłanych filmów, jurorzy najwyżej ocenili film naszych uczniów, przyznając im pierwsze miejsce i wręczając cenne nagrody. To już piąty raz z rzędu, kiedy młodzi filmowcy z „Miłosza” zdobywają tytuł laureata tego Konkursu, a trzeci raz w historii zostali jego zwycięzcami. 

 

Składamy serdeczne podziękowania Pani Ewelinie Jeżyna – właścicielce Salonu Fryzjerskiego „Evelyn” oraz Paniom: Karolinie, Klaudii, Emilii i Kasi za pomoc w realizacji filmu.

 

Opiekunem zwycięskiej drużyny był Dariusz Drelich.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA