przejdź do treści
UE
dnia 13.10.2009 roku

Szkolenia "dobrej kadry w szkole"

12 października, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach, rozpoczęły się zajęcia, w ramach projektu "Wiedzieć więcej - dobra kadra w szkole". Spotkanie zainaugurował Wicestarosta Powiatu Gryfickiego - Ireneusz Wojciechowicz, który przywitał uczestniczki zajęć, życząc im owocnej pracy oraz efektywnego wykorzystywania zdobytej wiedzy, w karierze zawodowej.

Miła atmosfera, panująca na pierwszych zajęciach, wróży dalsze sukcesy w realizacji projektu, którego celem jest dostarczenie wiedzy, dotyczącej obsługi sekretariatu, księgowości, kadr.

W zajęciach uczestniczy 18 kobiet, pracownic administracyjnych szkół i placówek oświatowych z terenu powiatu gryfickiego, zainteresowanych podniesieniem własnych kwalifikacji i rozwojem zawodowym.

Zajęcia szkoleniowe w blokach: księgowo - kadrowy i profesjonalny sekretariat odbywać się będą od października do grudnia 2009 r.

powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA