przejdź do treści
UE
dnia 02.10.2009 roku

Ruszył projekt "Umiem pływać"

1 października, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach, odbyło się spotkanie beneficjentów projektu „Umiem pływać” z wicestarostą – Ireneuszem Wojciechowiczem. Grupa czterdziestu uczniów, po dziesięciu z każdej ze szkół prowadzonych przez Powiat – ZSP im. Cz. Miłosza w Gryficach, ZSP im. W. Witosa w Płotach, ZSP im. Z. Herberta w Trzebiatowie i LO im. B. Chrobrego w Gryficach, weźmie udział w zajęciach z nauki pływania, w szkoleniu z zakresu I pomocy przedmedycznej i spotkaniach profilaktycznych, dotyczących uzależnień.

Zajęcia sportowe odbywać się będą na basenie „Relax” w Świdwinie, w związku z czym, wicestarosta wręczył każdemu z ich uczestników niezbędny sprzęt, w formie okularów do nurkowania i czepka pływackiego.

Uczestnictwo we wszystkich zajęciach jest bezpłatne.

Projekt współfinansowany przez Fundusz Zajęć Sportowo- Rekreacyjnych Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Powiat Gryficki.

powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA