przejdź do treści
UE
dnia 01.04.2010 roku

Komputer w firmie

Od środy do piątku (24-26.03.2010), w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach odbywało się szkolenie "Komputer w firmie i życiu społecznym".

Szkolenie jest drugą częścią projektu na rzecz inicjatyw lokalnych pt. "I Ty też możesz", realizowanego przez Stowarzyszenie Solidarne Kobiety Zawsze z siedzibą w Szczecinie i Parafią NSPJ w Gryficach. Projekt - adresowany do niepracujących mieszkańców Gminy Gryfice - przygotowuje do podjęcia ważnych decyzji życiowych związanych z karierą zawodową. "Komputer w firmie i w życiu społecznym" to 16-godzinne szkolenie, które obejmowało m. in.:
" obsługę programów biurowych;
" internet, jako narzędzie poszukiwania pracy;
" internet, jako element integracji społecznej.

Tym razem w 20-osobowej grupie uczestników szkolenia było, aż 15 uczniów naszej szkoły. Większość z nich już wyraziła wolę uczestnictwa w trzeciej części Projektu ("Aktywizacja społeczno-zawodowa"), zaplanowanej na II połowę kwietnia. Każde szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu.

powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA