przejdź do treści
UE
dnia 23.06.2010 roku

"MIŁOSZ" ZNOWU DRUGI W POLSCE

17 czerwca 2010 r. w auli Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczysta gala finału III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Rozwoju Regionalnym.

Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczości oraz pogłębianie wiedzy i nabycie umiejętności niezbędnych do założenia własnej firmy.

W finale uczestniczyło 33 uczestników z całej Polski, wśród których byli Bartłomiej Szturo i Krzysztof Woźniak, uczniowie Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach. Nasi uczniowie byli jedynymi uczestnikami Zachodniopomorskiego.

Bartłomiej Szturo zajął II lokatę w Polsce, uzyskując tytuł laureata, indeks Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, wycieczkę zagraniczną dla dwóch osób oraz inne cenne nagrody.

Uczniów przygotowała Pani mgr Krystyna Gródecka. To kolejny znaczący sukces naszych uczniów i naszej Pani Profesor. GRATULUJEMY!

powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA