przejdź do treści
UE
dnia 27.04.2011 roku

Sukces uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gryficach

  

15 kwietnia 2011 roku troje uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gryficach, tj. Daria Zielińska, Bartosz Jakiel oraz Patryk Kucharczuk wzięło udział w finale ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o podatkach, który tym razem odbył się w Katowicach. Uczniowie Chrobrego zdominowali konkurs zdobywając kolejno: Daria Zielińska - I miejsce i nagroda w wysokości 5000 złotych, Bartosz Jakiel - III miejsce i 3000 tysiące złotych nagrody oraz Patryk Kucharczuk- V miejsce i nagroda w wysokości 500 złotych.

Tak wspaniałe wyniki uczniów Chrobrego są z pewnością zasługą ich talentu, determinacji w nauce oraz ciężkiej pracy włożonej w przygotowania do konkursu. Do ich sukcesu przyczyniła się również Pani Jowita Łubińska- nauczycielka podstaw przedsiębiorczości w liceum oraz między innymi: urzędnicy Urzędu Skarbowego w Gryficach, Sekretarz Zarządu Zachodniopomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych - Henryk Kowalewski, a także Sylwia Brusznicka- księgowa w LO.im. Bolesława Chrobrego w Gryficach.
 

Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA