przejdź do treści
UE
dnia 10.05.2011 roku

ZSP im. Czesława Miłosza na Giełdzie w Warszawie

 

W dniu 26 kwietnia 2011 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach wybrali się w czterodniową podroż do Warszawy. Głównym celem wycieczki, zorganizowanej w ramach projektu „W przyszłość - przygotowani zawodowo", była Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Młodzież uczestnicząca w zajęciach z przedmiotów ekonomicznych zwiedziła siedzibę giełdy oraz zapoznała się z jej funkcjonowaniem. Ponadto uczniowie zwiedzili Pałac w Wilanowie, przepiękne ogrody wokół pałacu z także poznali ulubione miejsce spaceru warszawiaków - Łazienki Królewskie oraz Stare Miasto, czyli Starówkę Warszawską.

Zwiedzanie Warszawy zakończyła wizyta w Centrum Nauki Kopernika gdzie młodzież podziwiać mogła takie wystawy jak: „Człowiek i środowisko", „Korzenie cywilizacji", „Świat w ruchu" czy „Teatr Robotyczny". Dzięki nim uczniowie mogli sprawdzać, dotykać i poznawać świat nauki i sztuki.

Uczniowie wrócili do szkoły pełni wrażeń, miłych wspomnień i co najważniejsze - z głowami pełnymi pomysłów a sama wycieczka z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA