przejdź do treści
UE
dnia 25.05.2011 roku

Ogólnopolski sukces „Miłosza”

 

W dniu 21 maja 2011 roku w Wyższej Szkole Ekonomiczno - Turystycznej w Szczecinie odbył się Finał Ogólnopolskiego Konkursu Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na Morzu" w kategorii „Wiedza o Pomorzu Zachodnim" .

Organizatorami konkursu byli: Rektor Wyższej Szkoły Ekonomiczno - Turystycznej w Szczecinie, Pani Elżbieta Marszałek, Prezes ZG Ligi Morskiej i Rzecznej, Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni Pan Andrzej Królikowski. Honorowy Patronat nad Konkursem objęła Pierwsza Dama RP Pani Anna Komorowska.

Podczas uroczystego otwarcia Konkursu List od Małżonki Prezydenta RP odczytał komandor podporucznik Roman Jurak. Otwarcia Ogólnopolskiego Finału dokonali: Minister Infrastruktury Pani Anna Wypych-Namiotko, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Andrzej Jakubowski, Prezes Zarządu Głównego LMiR i Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni Pan Andrzej Królikowski.


Z przyjemnością informujemy, że Zuzanna Bartosik (klasa II TOT) i Diana Stolarek (klasa I TOT ) reprezentowały w finale konkursu Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza i zajęły II miejsce w kraju w kategorii „WIEDZA O POMORZU ZACHODNIM". Uczennice Zuzanna Bartosik i Diana Stolarek były jedynymi przedstawicielkami Powiatu Gryfickiego. Dziewczęta zostały przygotowane przez Panią mgr Annę Cichą - nauczycielkę przedmiotów zawodowych.

 

 

Serdecznie Gratulujemy

 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA