przejdź do treści
UE
dnia 10.06.2011 roku

Obchody Dnia Patrona Liceum Ogólnokształcącego w Gryficach

 

Dnia 10 czerwca 2011 r. gryfickie Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego świętowało Obchody Dnia Patrona Szkoły. Z tej okazji na dziedzińcu szkoły zebrali się uczniowie przyodziani w stroje średniowiecznych rycerzy, królów, księżniczek oraz giermków by wspólnie z gronem pedagogicznym świętować to doniosłe święto. Gościem uroczystości był Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Ireneusz Wojciechowicz, który w imieniu Starosty Gryfickiego Kazimierza Sacia złożył wszystkim uczniom oraz nauczycielom życzenia wszelkiej pomyślności, wytrwałości w dążeniu do postawionych sobie celów, dalszych sukcesów oraz satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć.

Obchody Dnia Patrona obfitowały w historyczne inscenizacje oraz konkursy z licznymi nagrodami a kolorowe stroje uczniów przyciągały uwagę przechodniów i zaproszonych gości. Dopisała również pogoda. Uroczystości na dziedzińcu szkoły poprzedziła msza święta w kościele oraz barwny przemarsz uczniów ulicami Gryfic.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA