przejdź do treści
UE
dnia 22.06.2011 roku

Nareszcie wakacje!

 

Na ten dzień z utęsknieniem czekali uczniowie wszystkich szkół w Powiecie Gryfickim - 22 czerwca 2011 r. oficjalnie zakończył się rok szkolny 2010/2011. Z tej okazji we wszystkich placówkach oświatowych Powiatu Gryfickiego odbyły się uroczyste akademie. Podczas uroczystości uczniowie podziękowali nauczycielom za zaangażowanie i trud włożony w naukę i wychowanie, przekazując na ręce dyrekcji szkół kwiaty i serdeczne życzenia. W oficjalnym zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza oraz Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego brał udział starosta Kazimierz Sać.
Doceniając wysiłek jaki młodzież wkłada w naukę i osiągane dzięki temu rezultaty, Starosta wręczył nagrody finansowe dla laureatów konkursów, olimpiad i zawodów sportowych, życząc jednocześnie wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych wakacji.

Moc nagród, dyplomów i upominków za osiągnięcia w nauce i sporcie wręczyli również dyrektorzy wszystkich szkół. Nie zabrakło łez, uścisków, uśmiechów i wzajemnych podziękowań oraz gratulacji.

Rozpoczęło się już lato, rozpoczynają się również wakacje więc nie pozostaje nic innego jak przyłączyć się do słów Starosty i życzyć wszystkim uczniom udanych, owocnych i bezpiecznych wakacji.

Poniżej prezentujemy galerie zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2010/2011.

 

 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA