przejdź do treści
UE
dnia 18.10.2011 roku

Dzień Edukacji Narodowej

 

            Dnia 14 października 2011 r. w Gryficach odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji Starosta Gryficki Kazimierz Sać zaprosił na wspólne spotkanie Dyrektorów, Nauczycieli, Pracowników oświaty oraz Przyjaciół szkół i Placówek Edukacyjnych w Powiecie Gryfickim. Ponadto wśród zaproszonych gości znaleźli się również: Poseł na Sejm RP Konstanty Tomasz Oświęcimski, Przewodnicząca Rady Powiatu Gryfickiego Renata Teresa Korek oraz Kierownik Gryfickiej filii Centrum Dokształcenia i Doskonalenia Nauczycieli- Pani Agnieszka Jankowska.


            Podczas uroczystości Starosta Gryficki złożył nauczycielom i pracownikom oświaty serdeczne gratulacje i słowa uznania za ich dotychczasową pracę oraz życzył dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Ponadto najlepszym dyrektorom oraz nauczycielom wręczył "Nagrody Starosty" . Na specjalne wyróżnienie zasłużyła Pani Justyna Kozłowska- pedagog z Zespołu Szkół Ponagimnazjalnych im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie, która otrzymała od Starosty specjalny list gratulacyjny. Również dyrektorzy szkół i placówek oświatowych przygotowali dla swoich najlepszych pracowników "Nagrody Dyrektora", które zostały wręczone podczas tego spotkania. Jest nam również niezmiernie miło poinformować, że Pani Jadwiga Wypijewska - Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Płotach oraz Pan Edmund Woźniak - Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Gryficach zostali odznaczeni przez Prezydenta RP Złotym Medalem za długoletnią służbę.

Szczególne podziękowania dla zespołu "Tea Time Boogie", którego obecność umilała czas zaproszonym gościom i nadała swoisty charakter przebiegowi uroczystości.


Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA