przejdź do treści
UE
dnia 20.04.2012 roku

„Miłosz” najlepszy w Polsce !

Wielkim sukcesem było zakwalifikowanie się 7 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza do II Etapu Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Podatkach,( 15.03.2012 r. - Szczecin), ale MEGASUKCESEM stał się Finał Ogólnopolski

tego konkursu, w którym uczennice zajęły czołowe lokaty:

Sandra Kryger - I miejsce;

Agnieszka Chmielecka - III miejsce

Konkurs, nad którym patronat honorowy objęła Krajowa Izba Doradców Podatkowych, odbył się 13.04.2012 r. br w Katowicach.

Z przyjemnością przypominamy, że w roku ubiegłym Sandra Kryger zajęła w Finale Ogólnopolskim drugą lokatę.

Gratulujemy uczennicom oraz Pani mgr Krystynie Gródeckiej, bez której ogromnego zaangażowania w przygotowanie młodzieży sukces nie byłby możliwy.

Serdeczne podziękowania dla Pana Henryka Kowalewskiego - doradcy podatkowego, za równie wielkie serce i czas poświęcony uczniom na warsztaty i doradztwo z dziedziny podatków.

Jury Konkursu zgodnie przyznało, że finał był na bardzo wysokim poziomie,a najlepsi mogliby z powodzeniem przystępować do państwowego egzaminu zawodowego na doradcę podatkowego.

 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA