przejdź do treści
UE
dnia 04.05.2012 roku

Kolejne sukcesy w ZSP im. W.Witosa w Płotach!

Następna z kolei olimpiada potwierdziła wysoki poziom nauczania przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Płotach.

Bartosz Gomułka (kl.IVTH) i Joanna Mielnicka (kl. IVTH) uzyskali tytuły laureatów, a Patrycja Bilska (kl.IIITH) tytuł finalistki XII Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości.

W XII Olimpiadzie Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości wzięło udział ponad 10.000 uczestników z sześciu województw: łódzkiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, świętokrzyskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Przy czym do ostatniego Finału Olimpiady tylko 80 osób z całej Polski.

Gala Finałowa odbyła się 26 kwietnia w Łodzi. Zostali na nią zaproszeni autorzy najlepszych prac pisanych w ramach III etapu konkursu /wszyscy uczestnicy konkursu z ZSP w Płotach/. Uczniowie Bartosz Gomułka i Joanna Mielnicka otrzymali wyróżnienie i tytuł laureatów za napisanie pracy konkursowej "Biznes plan wybranego przedsięwzięcia" i "Strategia rozwoju województwa zachodniopomorskiego". Obie prace zostały bardzo wysoko ocenione, a uczniowie za swój wysiłek otrzymali cenne nagrody rzeczowe. Młodzież do konkursu przygotowywała pani Zuzanna Stolarczyk-Waszczuk, która wspólnie z młodzieżą uczestniczyła także podczas rozdania nagród w Łodzi. Serdecznie gratulujemy sukcesów!powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA