przejdź do treści
UE
dnia 23.10.2021 roku

Inauguracja roku akademickiego w ZPSB w Gryficach

Rozpoczęcie roku akademickiego jest niezwykle ważnym i doniosłym momentem w życiu uczelni. Wydarzenie wywołuje duże emocje i entuzjazm związany z nadchodzącymi wyzwaniami, szczególnie wśród osób wstępujących w poczet studentów.
 
W sobotę, 23 października br. w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu Wydział Gryfice, odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022, w której udział wzięli m.in. Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Grzegorz Szafrański, Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł, Wiceburmistrz Gryfic Marzena Domaradzka oraz przedstawiciele społeczności akademickiej. Po przywitaniu zaproszonych gości przez JM Rektor ZPSB prof. ZPSB dr Justynę Osuch – Mallett i dr prof. ZPSB Dziekan Grażynę Maniak, uroczyście wręczono dyplomy absolwentom uczelni oraz nagrody i wyróżnienia laureatom konkursów.
 
Na zakończenie wszyscy goście i studenci wysłuchali inauguracyjnego wykładu zatytułowanego „Czy etyka w biznesie pomaga czy przeszkadza” wygłoszonego przez Dyrektora Oddziału PKO Bank Polski Piotra Juszyńskiego.
 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA