przejdź do treści
UE
dnia 05.02.2013 roku

"MAM ENERGIĘ NA FERIE" dwa dni zmagań za nami!!

 

Za nami dwa dni świetnej zabawy, wielkich emocji i zmagań sportowych oraz intelektualnych jakie zafundowali nam uczniowie i uczennice szkół ponadgimnazjalnych, w zawodach o tytuł najsprawniejszej szkoły powiatu gryfickiego „Mam energię na ferie". Przypomnijmy, że  w zawodach biorą udział uczniowie i uczennice czterech szkół ponadgimnazjalnych z powiatu gryfickiego: L.O. im Bolesława Chrobrego z Gryfic, ZSP im. Czesława Miłosza z Gryfic, ZSP im. Wincentego Witosa  z Płotów oraz ZSP im. Zbigniewa Herberta z Trzebiatowie. Zawody rozgrywane są w trzech etapach. Pierwsze dwa etapy zmagań rozegrane w Płotach i Trzebiatowie za nami. Na prowadzeniu ZSP W. Witosa z Płotów z dorobkiem 44,5 pkt. Na drugim miejscu ZSP im. Z. Herberta, które ma tylko 0,5 pkt. mniej od Witosa czyli 44. Trzecie miejsce zajmuje ZSP Cz. Miłosza z dorobkiem 39 pkt. a czwarte jest L.O. B. Chrobrego z Gryfic 35,5 pkt. Przypomnijmy, że patronat nad turniejem objął Starosta Gryficki Kazimierz. Nagrodą dla zwycięskiej reprezentacji szkoły jest całodniowa wycieczka do Tropical Island - największej w Europie tropikalnej wyspy. 
Jutro t.j. 6 lutego odbędzie się finał zawodów w ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Aktualne wyniki turnieju oraz zdjęć zobaczycie również na  www.facebook.com/powiat.gryficki.9

 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA