przejdź do treści
UE
dnia 07.02.2013 roku

"MAM ENERGIĘ NA FERIE" ZSP im. Z. Herberta najsprawniejszą szkoła ponadgimnazjalną powiatu gryfickiego!!!

Trzy dni wielkich emocji i zmagań sportowych oraz intelektualnych za nami. Uczniowie i uczennice szkół ponadgimnazjalnych, zmagali się
w zawodach o tytuł najsprawniejszej szkoły powiatu gryfickiego „Mam energię na ferie". Najsprawniejszą szkołą ponadgimnazjalną powiatu gryfickiego, po ciężkiej trzydniowej rywalizacji, nie tylko sportowej ale również intelektualnej zdobywając największą liczbę punktów w całym turnieju została reprezentacja ZSP im. Zbigniewa Herberta z Trzebiatowa.  Tym samym wygrali główną nagrodę, jaką jest całodniowa wycieczka do Tropical Island - największej w Europie tropikalnej wyspy. Drugie miejsce i nagroda jaką są bilety do kina Kapitol, przypadła ZSP im. Czesława Miłosza z Gryfic. Warto wspomnieć, że reprezentacja Miłosza miała podczas trwania turnieju najlepszy doping ze strony swoich kibiców, za co również otrzymali nagrodę jaką są bilety do kina. Trzecie miejsce przypadło ZSP im. Wincentego Witosa z Płotów a czwarte L.O. Bolesława Chrobrego z Gryfic, nagrodą pocieszenia dla tych drużyn jest wyjście do Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol na kręgle. 

 

M.D.

 

 

 

 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA