przejdź do treści
UE
dnia 15.03.2013 roku

Wielki Finał MALF już w najbliższą niedzielę 17 marca

Już w najbliższą niedzielę 17 marca w Mrzeżyńskim Centrum Sportu zostanie rozegrany Wielki Finał III edycji Mrzeżyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu, w którym spotkają się Hotel Senator Dźwirzyno i Kaprys Mielnik Kołobrzeg. Serdecznie zapraszamy na trybuny naszego Centrum.
Wszystkich kibiców, pasjonatów futsalu serdecznie zapraszamy już od godziny 14:00 kiedy to rozpocznie się pierwszy pojedynek ostatniej - finałowej kolejki. W trakcie rozgrywek organizatorzy zapewniają dla zawodników oraz kibiców słodki poczęstunek przy kawie i herbacie. Tego dnia kapitanowie wszystkich drużyn wybierać będą najlepszego zawodnika turnieju, najlepszego najmłodszego, najstarszego oraz najlepszego bramkarza. Po spotkaniu finałowym odbędzie się uroczyste wręczenie pamiątkowych pucharów dla wszystkich drużyn biorących udział w III edycji MALF. Serdecznie zapraszamy!!!! powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA