przejdź do treści
UE
dnia 11.03.2014 roku

Bezpieczni na drodze

Zakończył się cykl zajęć dla przedszkolaków "Bezpieczni na drodze" przeprowadzony przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach. Był to jeden z etapów akcji "Pamiętajmy o Malwinie" upamiętniającej uczennicę, która zginęła w wypadku komunikacyjnym. Uczniowie II klasy TOT we współpracy z członkami szkolnego koła "Animator czasu wolnego" odwiedzili trzy przedszkola: Przedszkole Miejskie w Płotach, Przedszkole nr 1 oraz Przedszkole nr 2 w Gryficach.

Zajęcia objęły łącznie siedem grup pięciolatków. Dzieci poznawały zasady ruchu drogowego, bezpiecznego poruszania się pieszych, ćwiczyły samodzielne przejście po pasach, oraz stworzyły plakat upamiętniający spotkanie. Przedszkolaki były bardzo zaangażowane w zajęcia, chętnie współpracowały z naszymi uczniami. Na zakończenie dzieci otrzymały breloczki odblaskowe.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA