przejdź do treści
UE
dnia 25.06.2015 roku

Triumfalnie w Kołobrzegu!

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach w składzie: Olga Stawicka, Michał Drelich oraz Paweł Krajewski wzięli udział w pierwszej edycji konkursu filmowego pn. „Sami decydujemy”. Klip ten miał na celu ukazanie możliwości i osiągnięć młodych samorządowców. W tej kwestii mieliśmy duże pole do popisu ze względu na mnogość inicjatyw podejmowanych przez przedstawicieli Młodzieżowej Rady Miasta. Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować, że okazaliśmy się bezkonkurencyjni zajmując pierwsze miejsce i dystansując pozostałych uczestników konkursu.

 

Konkurs ten zorganizowany został przez Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

Nasi reprezentanci zdobyli atrakcyjne nagrody, m.in. tablety oraz trzydniowy pobyt w hotelu „Solny” w Kołobrzegu. Na zwycięzców czekały liczne przedsięwzięcia takie jak Samorządowe  Forum Młodzieży, interesujące warsztaty a także obchody 10- cio lecia Sekretariatu ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego. Nie zabrakło także wielu wspaniałych gości, którzy wprowadzili nas w świat szeroko rozumianej samorządności. Byli to m.in. Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Olgierd Geblewicz, szef CIVEX-u w Komitecie Regionów François Decoster oraz wielu innych.

 

 

Gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom: Panu Piotrowi Grabowskiemu oraz Panu Dariuszowi Drelichowi. Życzymy dalszych sukcesów!powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA