przejdź do treści
UE
dnia 23.02.2018 roku

Sukces uczniów z MOS w Waniorowie w Turniej Gier i Zabaw

W dniu 15 lutego 2018 r. odbył się  XIX Wojewódzki Turniej Gier i Zabaw Ruchowych Szkół i Ośrodków Specjalnych w Stargardzie. Organizatorem turnieju był Zespół Szkół Specjalnych im. Juliana Tuwima w Stargardzie.  Celem zawodów było rozwijanie sprawności fizycznej uczniów, wzbogacanie emocjonalnych przeżyć dzieci oraz popularyzowanie i upowszechnianie kultury fizycznej wśród uczniów. W zawodach wzięło udział osiem szkół i ośrodków z województwa zachodniopomorskiego.


Wszyscy zawodnicy rywalizowali ze sobą w ośmiu konkurencjach sportowych prowadzonych w formie wyścigów rzędów. 

 

Po zaciętej rywalizacji reprezentacja Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie zajęła bardzo dobre II miejsce. Wszyscy uczniowie otrzymali cenne medale oraz nagrody rzeczowe. Drużynowo najlepsi okazali się gospodarze turnieju a III miejsce wywalczyła drużyna  z  Goleniowa. Wyróżniono i nagrodzono również najmłodszych zawodników turnieju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA